Wczytuję stronę…

O inwestycji

Słoneczna Marki to nasza prestiżowa inwestycja powstająca pomiędzy ulicami Słoneczną i Promienną w Markach, będąca połączeniem dogodnej lokalizacji oraz nowoczesnej architektury. W skład inwestycji wchodzi nowoczesny, wielorodzinny budynek, ze 152 mieszkaniami o wysokim standardzie wykończenia. Niezwykle starannie przemyślana przestrzeń każdego z mieszkań zapewnia właściwą ergonomię i komfort podczas codziennego użytkowania. Dzięki zróżnicowanej wielkości powierzchni mieszkań - od 50 m² do 76 m² - zarówno rodziny z dziećmi, pary jak i single znajdą tutaj coś dla siebie!

W zależności od lokalizacji, mieszkania posiadają przepiękne, zielone ogródki, balkony lub loggie, oraz tarasy. W budynku zainstalowane są szybkobieżne windy, a do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane komórki lokatorskie, boksy garażowe, podziemne garaże i nadziemne miejsca parkingowe dla gości. Dostępne są również miejsca postojowe przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, wszystkie drzwi mają szerokość nie mniejszą niż 90 cm, a na przeszkodzie nie stoją żadne schody. Części wspólne budynku zaprojektowano tak, by zapewnić maksymalny komfort z ich korzystania. Niewątpliwie ważna jest także część relaksacyjna dla wszystkich mieszkańców. Efektowny zielony dach garażu z tarasem widokowym oraz dziedziniec z oczkiem wodnym i ławkami będzie doskonałym miejscem do umacniania sąsiedzkich relacji, a bezpieczne urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz zapewnią rozrywkę i dostarczą wielu radości najmłodszym, ale i też i starszym mieszkańcom.

Co nas wyróżnia

Fotowoltaika - zasila części wspólne budynków Osiedla Słoneczna Marki

Ekologia

Na dachu budynku znajdą się panele fotowoltaiczne kompensujące dużą część opłat związanych ze zużyciem energii elektrycznej w częściach wspólnych budynku.

Blue Bolt - dostęp do części wspólnych budynków Toruńska Wołomin za pomocą smartfona

Inteligentny budynek

Dostęp do budynku i wjazd do garażu za pomocą smartfona!
Zdarzyło Ci się zapomnieć kluczy? Pilot do garażu został w mieszkaniu? Nic się nie martw. Wszystkie drzwi w częściach wspólnych oraz garaż otworzysz swoim telefonem.

Zalety inwestycji

W najbliższej okolicy powstającego budynku znajduje się wszystko czego potrzeba w codziennym życiu. W odległości zaledwie kilkunastu metrów są 2 piekarnie z firmowymi sklepami i świeżym pieczywem, sklep spożywczy, ośrodek zdrowia, apteka, marecki ośrodek kultury, biblioteka publiczna, urząd miasta, kościół, komisariat policji, targowisko miejskie, oraz liczne placówki usługowe, bankowe.

W niedalekiej odległości są też większe sklepy i supermarkety, w tym kompleks M1 (zaledwie kilka min. jazdy samochodem od inwestycji). Znajdziecie tu również sporo placówek edukacyjnych, w tym kilkadziesiąt przedszkoli (z czego 4 gminne), 7 szkół podstawowych (5 gminnych, w tym 1 szkoła specjalna i 2 prywatne), 2 licea ogólnokształcące (1 gminne, 1 prywatne). Od początku roku szkolnego 2019/2020 została otwarta nowa szkoła podstawowa dla 1200 dzieci zlokalizowana na terenie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego (MCER) przy ulicy Wspólnej. Centrum zapewni nie tylko edukację i rozwój Waszym pociechom, ale też odpoczynek i relaks dla całej rodziny.

W bliskiej odległości są także tereny rekreacyjne: miasto otaczają malownicze tereny zielone min. Puszcza Słupecka, czy rezerwat leśny ,,Horowe Bagno”. Na szczególną uwagę zasługuje też park Braci Briggs z klimatycznymi ławeczkami do siedzenia i elementami do zabaw dla dzieci, oraz usytuowane w pobliżu podwórkiem talentów Nivea dla najmłodszych szczegóły akcji. Marki mogą pochwalić się też Jeziorem Czarnym, Kruczek – jest to płytkie jezioro borowinowe, blisko granicy z Zielonką o powierzchni prawie 3 ha. Przy wschodnim krańcu jeziora przebiega trasa drogi wojewódzkiej nr 631. Przez Marki przepływają również 2 rzeki: Długa (Kanał Markowski) oraz rzeka Czarna, uchodzące do Kanału Żerańskiego.

Kolejną zaletą lokalizacji jest doskonała komunikacja, do centrum Warszawy dotrzecie w 30 minut. W odległości ok. 150 m od budynku znajduje się przystanek ZTM, z którego w ok. 10 minut można dotrzeć do Metra Trocka, ok. 15 min. do Dworca Wileńskiego, skąd podróż można kontynuować również metrem, tramwajem czy autobusem w dowolne miejsce Warszawy. W przypadku podróży samochodem, w zaledwie ok. 4 minuty można dotrzeć do trasy szybkiego ruchu S8, która w ekspresowym tempie doprowadzi do okolicznych centrów handlowych, a także na Mazury i Podlasie.

30 lat doświadczenia spółki Tryboń PPI
Nowoczesne budynki
152 komfortowe mieszkania
30 minut od centrum Warszawy
100% gwarancji zadowolenia
 • Osiedle Słoneczna w Markach - wizualizacja inwestycji

  Osiedle Słoneczna w Markach - wizualizacja inwestycji

 • Osiedle Słoneczna w Markach - wizualizacja inwestycji

  Osiedle Słoneczna w Markach - wizualizacja inwestycji

 • Osiedle Słoneczna w Markach - wizualizacja inwestycji

  Osiedle Słoneczna w Markach - wizualizacja inwestycji

 • Osiedle Słoneczna w Markach - wizualizacja inwestycji

  Osiedle Słoneczna w Markach - wizualizacja inwestycji